Kadernícke služby v Žiline

Izraelská kozmetika Mon Platin Rada Hyloren

Už viac ako 25 rokov sme v spoločnosti Mon Platin pevne presvedčení, že starostlivosť o vlasy by mala byť neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej starostlivosti o telo. Dokonca aj v staroveku sa vlasy ženy považovali za hlavný zdroj príťažlivosti.
V laboratóriách spoločnosti Mon Platin sme spolu s poprednými svetovými vývojármi tri roky neúnavne pracovali, aby sme vám predstavili náš revolučný prelom v oblasti starostlivosti o vlasy.
Tento prelom by nebol možný, ak by sa mnohokrát opakovane netestovalo a nevylepšovalo zloženie, aby sa dosiahol čo najbližší výsledok k dokonalým vlasom.
Dnes, po nespočetných štúdiách a experimentoch, sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť výkonný polymér na starostlivosť o vlasy – polymér kyseliny hyalurónovej.
Tento komplex aminokyselín a 94% kyseliny hyalurónovej preniká do vlasových vlákien a dodáva vlasom jemnosť, hydratáciu a úžasný vzhľad s pozoruhodnými výsledkami od prvého ošetrenia.
Rovnako ako v starostlivosti o tvár, aj pri starostlivosti o vlasové vlákna, existuje vždy jeden vzorec, ktorý funguje: voda=hydratácia=zdravý a hladší, lesklejší, silnejší vlas.
Tajomstvo je v silnom polyméri – kyseline hyalurónovej. Schopnosť polyméru absorbovať vlhkosť(vodu) je až 978-krát väčšia ako jeho veľkosť, dodáva tak vlasom vitalitu, lesk a silnejší vzhľad.
Rada Hy Loren, vyvinutá v laborátoriách Mon Platin Israel, obsahuje škálu produktov špeciálne vyvinutých na starostlivosť o rôzne typy vlasov – či už jemných a krehkých, hustých a nepoddajných alebo vlasov, ktoré prešli rôznymi typmi vyrovnávacích procesov – v spoločnosti Mon Platin, vieme, ako sa starať o vlasové vlákna na presnej molekulárnej úrovni.
V tomto katalógu nájdete náš sortiment exkluzívnych vlasových produktov spolu s podrobným vyvsetlením najučínejších aplikácií na dosiahnutie najlepšieho výsledku.

Pretože vlasy si zaslúžia to najlepšie.

FARBY NA VLASY od Mon Platin s obsahom
ANTI BREAK SAFE GUARD

Pokrokový neosomal systém, ktorý posilňuje existuj úce disulfidové väzby vo vlasovom vlákne počas procesu farbenia. Tento revolučný systém zhusťuje, posilňuje a zjemňuje vlasovú štruktúru bez toho, aby zasahoval do procesu farbenia. Výsledným efektom je dokonalá farba, silné, hebké a lesklé vlasy.

Moderná kolekcia farieb

Táto moderná kolekcia vlasových farieb, obsahuje 61 odtieňov, ktoré boli starostlivo vybrané a prešli rukami desiatok popredných profesionálnych vlasových stylistov z celého sveta. Farby poskytujú praktické a optimálne riešenia, ktoré pokrývajú celú škálu rôznych chemických ošetrení vlasov, ktoré sa v súčasnosti využívajú.

Vegánske farba Nevita

Bezamoniaková antibakterialná farba s aminoplexom obsahuje 99% mikropigmentov bez PPd vhodné na všetky typy vlasov, citlivú pokožku, alergikov, ekzematikov. Farby obsahujú jojobový, levandulový a avokádový olej, ktorý vlas chránia, vyživujú a dodávajú očarujúci lesk.

Yodeyma
Vône inšpirované aktuálnymi tendenciami

VLASOVÉ KÚRY

NASHI KÚRA - FILLER THERAPY

Rekonštrukčná kúra obohatená o rastlinne kmeňové bunky s obsahom kolagénu, elastínu a keratínu. Vlasy sú okamžite jemné a majú nádherný lesk. Chráni farbu, uľahčuje rozčesávanie vlasov, rekonštruuje poškodené vlasy, uzatvára a zceluje ich končeky. Trvácnosť pôsobenia kúry podľa poškodenia vlasu, cca 2 až 6 týždňov.

Kúra CELLULA MADRE

Rekonštrukčná kúra a kúra na lesk ktorá obsahuje argánové kmeňové bunky, ktoré vďaka výnimočnému zloženiu znásobia krasu vlasu až o 4x, už pri jednom ošetrení.

Vyrovnávacia keratínová kúra - LISSE DESIGN

Progresívne vyrovnávacie keratínové ošetrenie pre všetky typy vlasov.

  • vyhladené, zamatové, lesklé a ľahko rozčesateľné vlasy až po dobu 3 mesiacov
  • neobsahuje formaldehyd
  • eliminuje krepatenie
  • 100% bezpečné v súlade s americkými a medzinárodnými normami

Detoxikačné bahno

Čistí vlas a vlasovú pokožku do hĺbky. Obsahuje JÍL + aktívne uhlie, má schopnosť absorbovať toxické látky z metabolizmu. Vhodné pred každou rekonštruktrukciou a vyživujúcou kúrou.

EKS kúra - kolagénovo-keratínová z morských rias

Regeneruje vlas do hĺbky, rekonštruuje a hydratuje cca na 3 mesiace. Nezažehľuje sa.

Vyrovnávacia kúra Hyloren

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim

Predlžovanie vlasov keratínovou metódou za tepla

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minimtincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim

využite naše výhody

  • Pri 5 vstupoch zľava 10%
  • Možnosť zakúpenia darčekovej poukážky na kadernícke služby